lekcje śpiewu

Chcesz rozpocząć naukę śpiewu w naszej szkole ale nie jesteś w stanie dojeżdżać do nas na zajęcia? Zapraszamy zatem na lekcje śpiewu online! Zajęcia online są tak samo efektywne jak standardowe lekcje, nie potrzeba też do nich żadnego specjalnego sprzętu – wystarczy laptop z wbudowanym mikrofonem i kamerą lub, w przypadku starszych komputerów, zwykły mikrofon usb i słuchawki. Zamiast Skype możemy też skorzystać z połączeń przez Messenger, Whatsapp w telefonie czy Facetime, gdzie ustawiamy pełny dostęp do mikrofonu i kamery.

Podobnie jak w przypadku standardowych lekcji, możesz umówić się najpierw na pojedynczą lekcję próbną i dopiero później określić się czy chcesz kontynuować zajęcia w takiej formie.

Potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej? Nasi nauczyciele śpiewu to absolwenci najbardziej renomowanych szkół muzycznych w całej Polsce, takich jak Instytut Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, Policealne Studium Jazzu na Bednarskiej w Warszawie, Jazz i muzyka estradowa na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie, Jazz i Muzyka Estradowa w Gdańsku czy Jazz i Muzyka Estradowa na PWZS w Nysie.
Podczas lekcji śpiewu przygotowujących do egzaminów nauczyciel pomoże Ci między innymi dobrać i opracować odpowiednio repertuar, oswoić się z różnymi zagadnieniami dotyczącymi kształcenia słuchu, notacji muzycznej czy teorii muzyki wymaganymi podczas kwalifikacji do wszystkich szkół muzycznych.

Śpiew to Twoje hobby? W naszej szkole możesz rozwijać swoją pasję pod okiem doświadczonych wokalistów i pedagogów, którzy krok po kroku pokażą Ci jak we właściwy sposób pracować nad techniką wokalną tak, aby śpiewać naturalnym, zdrowym i mocnym głosem bez niepotrzebnych zacisków, zmiany barwy czy uczucia dyskomfortu. Nieważne czy marzysz o karierze zawodowego wokalisty czy traktujesz śpiew wyłącznie jako hobby, zawsze możesz śpiewać lepiej, bardziej świadomie i nauczyć się wykorzystywać pełny potencjał Twojego głosu! Podczas lekcji śpiewu w Vocal Academy pracujemy jednocześnie nad zdrową i poprawną emisją głosu oraz jej wykorzystaniem w dowolnie wybranym przez Ciebie repertuarze zwracając także uwagę na inne aspekty śpiewania takie jak frazowanie,artykulacja, dynamika, poczucie rytmu dykcja czy praca z mikrofonem.

Marzy Ci się udział w telewizyjnych programach i konkursach muzycznych? Chciał(a)byś popracować z kimś kto udzieli Ci praktycznych wskazówek, które pomogą Ci jak najlepiej zaprezentować się podczas przesłuchań? W Vocal Academy chętnie pomożemy Ci przygotować się do różnego rodzaju castingów i konkursów, pracując między innymi nad właściwym doborem repertuaru, który szybko wydobędzie wszystkie walory Twojego głosu i wyróżni Cię wśród pozostałych uczestników, podzielimy się także naszym własnym doświadczeniem z udziału w programach takich jak The Voice of Poland, Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu czy wielu innych prestiżowych konkursach.