Zespół Wokalny

Co jest jeszcze lepsze niż śpiewanie? Śpiewanie w grupie! 🙂 Z wielką radością zapraszamy na zajęcia ZESPOŁU WOKALNEGO Vocal Academy!!! Jeżeli chcesz nauczyć się śpiewać na głosy, poznać fantastycznych ludzi i poczuć radość i energię płynącą ze wspólnego śpiewu to te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Podczas prób oprócz wspólnego muzykowania i rozśpiewywania się pracujemy także nad takimi aspektami jak między innymi śpiewanie w harmonii z innymi głosami, frazowanie w różnych stylistykach czy używanie różnorodnej dynamiki w utworach z szerokopojętej muzyki rozrywkowej z gospelowo-jazzowym zabarwieniem. 

Próby zespołu wokalnego odbywają się w każdą środę od 19:15 do 20:45 i trwają 90 minut (2x45minut, 4 środy w miesiącu) a prowadzi je nasza trenerka wokalna Justyna Jędrusik. Aby dołączyć do zespołu zadzwoń do nas (513 163 395), napisz maila (vocal.academy@o2.pl) lub wyślij nam wiadomość przez formularz kontaktowy a my zaprosimy Cię na krótkie przesłuchanie.

 

Regulamin zespołu wokalnego Vocal Academy:

1.Wysokość opłaty za uczestnictwo w zajęciach zespołu wokalnego to 200 zł za 4 próby w miesiącu (4 x 90min).
2.Miesięczną opłatę dokonujemy z góry, najpóźniej do 10go dnia każdego miesiąca. Nieobecności uczestnika na zajęciach nie powodują proporcjonalnego zmniejszenia opłaty za dany miesiąc.
3. Opłatę za zajęcia regulujemy przelewem na rachunek: 56 1140 1010 0000 5433 5900 2482 (mBank).
4. W przypadku gdy zajęcia nie odbędą się z winy osoby prowadzącej, istnieje możliwość odpracowania zajęć w innym, dogodnym dla uczestników terminie.
5. Minimalna liczba uczestników zajęć zespołu wokalnego to 10 osób.
6.Uczestnicy zespołu wokalnego mogą nagrywać w formie audio fragmenty prób dla celów ćwiczeniowych, nie ma jednak możliwości rejestrowania całych zajęć.
7.Uczestnicy wyrażają zgodę na używanie i rozpowszechnianie swojego wizerunku przez studio wokalne Vocal Academy do celów reklamowych, promocyjnych, marketingowych związanych z działalnością zespołu wokalnego i szkoły.