Małgorzata Nakonieczna

Małgorzata Nakonieczna – na co dzień wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów w zespole SOULOVE, współpracuje także z wieloma projektami muzycznymi z którymi występuje na żywo na wielu scenach w całej Polsce. Gatunki muzyczne RnB i Soul to coś w czym czuje się najlepiej. 
Tytuł magistra uzyskała na Wydziale Artystycznym w Instytucie Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Edukacja Artystyczna ze specjalizacją Śpiew Estradowy. 
Małgorzata jest także zdobywczynią wielu nagród na festiwalach i konkursach piosenki w kraju i poza jego granicami, jest też finalistką „SZANSY NA SUKCES” z Beatą Kozidrak i zespołem „Bajm”, z którym w finale wystąpiła w Sali Kongresowej w Warszawie. Brała też udział w muzycznym show TVP2 – „BITWA NA GŁOSY”, w zwycięskiej drużynie Andrzeja Piasecznego oraz „THE VOICE OF POLAND” w drużynie Thomsona i Barona. 
Od 5 lat współpracuje na stałe z wytwórnią bajek i filmów Disney, swojego głosu udzielała również jako backing vocals takim artystom jak: Andrzej Piaseczny, Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Daria Zawiałow, Natalia Szroeder, Margaret, Thomson i wiele innych.